Opiekun Prezesem Firmy

2023-04-24 Sprawy aktualne
Opiekun Prezesem Firmy
Życie jak wiemy pisze różne swoje scenariusze, jedne radosne inne mniej radosne, wszystkie jednak mają swoją ciekawą historię.
Nasz Opiekun dostał bardzo atrakcyjną ofertę u bardzo zamożnej rodziny niemieckiej. Wybrał tą Sztele bo chciał wyjechać i trochę zarobić pieniążków na nowe mieszkanie. Nie świadomy co zastanie na miejscu wyjechał do Niemiec zabierając ze sobą jedną walizkę.
Na miejscu okazało się, iż zlecenie jest zgodne z tym co podała agencja nawet jeszcze okazało się, że w posesji znajduje się kryty basen wbudowany jakby w willę państwa, u którego opieki się podjął, nad seniorką rodu. 
Atmosfera tego domu oraz historia w jaki sposób senior rodu doszedł do tak ogromnego bogactwa zainspirowała naszego Opiekuna, do przemyśleń oraz zasiała ziarnko nadziei, iż może właśnie on w przyszłości założy dobrze prosperującą firmę. Plan w głowie już miał nawet jak by miała się nazywać owa firma.
Realizując wszystkie swoje projekty w głowie opracował plan działania, jednocześnie kontaktując się z przyjaciółmi w Polsce, którzy go w tym przedsięwzięciu mieli wspierać. 
Wszystko jednak okazało się nie tak proste jak w jego głowie wyglądało, zasięgnął jednak po powrocie do Polski rady mądrych ludzi i z końcem roku firma była już zarejestrowana. 
Marzenia się spełniły, cel został osiągnięty i nasz Opiekun został Prezesem Firmy. Oby wszyscy Opiekunowie tak myśleli i realizowali swoje plany i zamierzenia.

Treść dodał: Rekwork Prosta Spółka Akcyjna Rekwork Prosta Spółka Akcyjna
Do góry